Urodziny w Krainie Lodu

Słodki stół z motywem Krainy Lodu przyjęcia dla dzieci łódź

Stylizacja i dobór elementów przyjęcia

Stylizacja bufetu Kraina Lodu urodziny dziecka łódź

Wszystkie elementy dekoracji łączy wspólna kolorystyka charakterystyczna dla Krainy Lodu. Odcienie niebieskiego i fioletu pojawiają się na girlandach i balonach. Mocnym akcentem jest turkusowy skirting. (Dostępny w naszej wypożyczalni - tutaj.) Tło stanowią srebrny obrus i srebrna brokatowa ścianka. Naczynia są wykonane z tworzyw sztucznych - specjalnie na potrzeby przyjęcia dla dzieci. Nawet gdy zdarzy się wypadek małym uczestnikom nic się nie stanie.

Stylizacja stołu na urodziny dla dzieci z motywem Krainy Lodu

Stolik dla dzieci również został utrzymany w zimnej kolorystyce błękitów i fioletów. Ze względów bezpieczeństwa wszystkie naczynia są papierowe. Zrezygnowaliśmy nawet z krzeseł, by dzieci siedziały na miękkich poduszkach. Na stoliku i bufecie ustawiliśmy ledowe świeczki, w kolorach bieli, niebieskiego i fioletu.

Poczęstunek

Słodki stół z motywem Krainy Lodu przyjęcia dla dzieci łódź

Wypieki i słodkości zostały ozdobione wspólnym motywem kolorystycznym. Detale w postaci winietek z bajkowymi nazwami potraw wprowadzały dodatkowy disneyowski akcent. Dzieci nie jadły popcornu lecz śnieg Arendel, zamiast galaretki - bryły lodu itp.

Ciasteczka z motywem Krainy Lodu urodziny dla dzieci łódź
Tematyczne babeczki w kolorystyce Krainy Lodu urodziny dla dzieci łódź
Panna Cotta w kolorystyce Krainy Lodu
Tort z motywem Krainy Lodu urodziny dla dzieci łódź

Wszystkie wypieki słodkiego bufetu zostały wykonane przy użyciu naturalnych składników, na bazie najlepszych produktów spożywczych. W przypadku tego przyjęcia nie wykluczaliśmy alergenów, bo szczęśliwie wszystkie dzieci nie były na nic uczulone.

Co się działo

Malowanie kartonowego zamku w Arendel animacje dla dzieci łódź
Piniata z postacią z Krainy Lodu - Potwór z Kriany Lodu animacje dla dzieci łódź
Tort z motywem Krainy Lodu
Wspólne oglądanie Krainy Lodu

Na początek przywitaliśmy gości Miksturą Elsy 🙂 Następnie wszystkim dzieciom wykonaliśmy mroźne tatuaże. Ponieważ w zabawie urodzinowej udział wzięli zarówno chłopcy jak i dziewczynki, w animacjach postawiliśmy na zabawę scenariuszową odpowiednią dla każdego.

Na początku zadaniem uczestników było zbudowanie zamku w Arendel. Dzieci malowały i dekorowały kartonową budowlę. Następnie trzeba było zamek obronić przed napaścią lodowego potwora. Dzieci rozbijały piniatę wypełnioną cukierkami i confetti. Po zwycięstwie przyszedł czas na koronację królowej Arendel i jej księżniczek oraz mianowanie chłopców nadwornymi dostawcami lodu. Po koronacji nastąpił bal wraz z uroczystym tortem. Na koniec dzieci obejrzały wspólnie krótką część Krainy Lodu pt. Urodziny Anny.

Na pamiątkę dzieciom pozostaną korony i odznaki. A spontanicznie dzieci wpadły na pomysł, żeby zabrać ze sobą części potwora jako trofea XD. I to wcale nie chłopcy na to wpadli. XD

 

Sprawdź inne nasze realizacje urodzin dla dzieci

oraz zapoznaj się naszą ofertą.

0
Menu