wigilia firmowa łódź, wigilia dla firm łódź, wigilia pracownicza łódź

Zachwycająca wigilia firmowa. Łódź i województwo.

Nieważne co jest pod choinką, ważne kto jest wokół niej.

Klienci i pracownicy stanowią istotną część sukcesu firmy. Zbliżający się okres świąteczny to doskonała okazja by im podziękować za wspólną historię i roztoczyć przed nimi plany na przyszłość. W pewnym sensie oni tego oczekują. Wigilia firmowa staje się idealnym narzędziem służącym jako inwestycja w relacje z klientami, kontrahentami i pracownikami. A relacje są przecież w biznesie najważniejsze. Bez nich żadne przedsiębiorstwo nie może budować długofalowej strategii biznesowej.

Zadając sobie pytanie czy jest sens się tak trudzić i wydawać pieniądze, warto pomyśleć o celu, któremu ma służyć wigilia dla firm. Przede wszystkim ma pomóc w budowaniu lojalności i zaufania, prezentując przy okazji pozycję na rynku i postawę, że rozwijając się firma myśli nie tylko o sobie, ale również o innych. Dodatkowo aranżując spotkanie różnych działów gwarantujemy integrację, która sprzyja budowaniu skutecznego zespołu. Tworzymy klimat sprzyjający nawiązywaniu przyjaźni. Warto również stworzyć przestrzeń dla rodzin, aby mogły bliżej poznać firmę.

Niestety w przekonaniach wielu, wigilia pracownicza to przykry obowiązek. Co zatem zrobić, żeby pracownicy chętnie przyszli na firmowe spotkanie świąteczne? Należy dobrze przemyśleć program i wykreować niezapomniany scenariusz wydarzenia. Nasze ponad 10-letnie doświadczenie w branży oraz stały monitoring nowości pozwala nam na dobór atrakcji zgodny z oczekiwaniami firmy, uwzględniając jej założenia budżetowe.

Realizujemy wigilie firmowe w Łodzi oraz na terenie całego województwa łódzkiego. Projektujemy wydarzenia z rozmachem, jak i kameralne spotkania świąteczne.

wigilia pracownicza

Z nami wigilia firmowa będzie niezapomniana.

To wigilia pracownicza, na którą każdy chciałby przyjść!

Wygodny wybór

Nasza oferta jest stworzona tak, żeby można ją było łatwo skomponować i dostosować do potrzeb firmy. Elementy łącza się jak klocki i tworzą wydarzenie skrojone na miarę.

Perfekcyjna organizacja

Jesteśmy w stanie przygotować wszystko z dbałością o najmniejszy detal. A w razie pożaru zawsze mamy gaśniczy plan B. Niemniej jednak lubimy kiedy czas nam sprzyja więc nie zwlekaj z kontaktem.

Urzekająca stylizacja

Ogromną wagę przykładamy do wyglądu miejsca, stołu i potraw. Od progu, każdy czuje atmosferę zbliżającego się Bożego Narodzenia. Zachwycamy oko, by radowała się dusza.

świąteczny bankiet

W ramach organizacji zapewniamy m.in.:

* wybór odpowiedniego miejsca imprezy w firmie jak i poza nią
* stylizację miejsca w wybranej światecznej odsłonie
* świąteczne przekąski i potrawy
* oprawę muzyczną z kolędami
* strefę dla dzieci z Mikołajem
* świąteczne animacje angażujące i budujące zespół
* atrakcje w formie zachwycających pokazów
* świateczną atmosferę
* kompleksową obsługę przed, po i w trakcie spotkania

Chcesz poznać naszą ofertę szczegółowo?

Nie czekaj do ostatniej chwili. Im więcej czasu na przygotowania, tym bardziej udane spotkanie. Napisz do nas Prześlemy Ci pełną ofertę.

Menu