baner wymarzone urodziny

Wymarzone urodziny dla dzieci?

To takie, po których dziecko doprasza się o następne przez cały rok.

tęczowy tort na urodziny dziecka łódź

Gdy wspominasz sytuacje kiedy Twoje dziecko świetnie się bawiło, to widzisz ogromny uśmiech na jego buzi. W dniu urodzin Twojej pociechy chcesz by właśnie taki wyraz twarzy miało podczas swojego przyjęcia. Wiemy, że tak jest bo dla swoich dzieci zrobimy wszystko by były szczęśliwe.

Gdy próbujesz szukać czegoś oryginalnego, co zaskoczy zarówno jubilata jak i jego gości okazuje się, że wcale takiego wielkiego wyboru nie ma. Oferty firm są do siebie podobne i zapewniają tylko standardowe urodziny dla dziecka.

A gdyby tak nie ograniczać się tylko do tego co proponują nam inni, a stworzyć coś zupełnie innego i nowego. Urodziny dla dzieci dostosowane do zainteresowań i marzeń? Takie przyjęcie byłyby wyjątkowe ponieważ jego scenariusz byłby napisany specjalnie dla jubilata. Żadna druga taka impreza nie będzie miała miejsca…

Owszem może to trochę przerażać kogoś kto nigdy nie podejmował się samodzielnej organizacji takiego przyjęcia. Ale przy wsparciu doświadczonego organizatora imprez przygotowania pójdą jak z płatka. Zajmujemy się całościową organizacją przyjęcia urodzinowego dla dzieci. Wspólnie z rodzicami ustalamy najważniejsze elementy imprezy. Potem realizujemy wszystko z dbałością o najmniejszego uczestnika.

Maszynkom do organizacji urodzin mówimy NIE. To co my oferujemy Tobie i Twojemu dziecku to – Wyjątkowość, Niepowtarzalność, Unikatowość. Jeśli chcesz, żeby w dniu swoich urodzin Twoje dziecko czuło się naprawdę wyjątkowe to nasze urodziny dla dzieci są najlepszą propozycją na rynku.

Działamy na terenie miasta Łódź i w województwie łódzkim.

Dekoracja tematyczna urodziny dla dzieci minecraft
Dekoracja na tematyczne urodziny harry potterchłopiec całuje lamę na urodzinach

W ramach organizacji przyjęcia dla dzieci zapewniamy:

Wybór odpowiedniego miejsca imprezy
Opracowanie indywidualnego scenariusza uroczystości
Stylizację miejsca w wymarzonym temacie
Projekt i realizację zaproszeń
Przekąski odpowiednie dla dzieci oraz tematyczny tort
Atrakcje odpowiednie do wieku i nawiązujące do ulubionych bohaterów
Animatorów i opiekunów, którzy kochają dzieci
Okazję do spotkania w gronie rodziny i przyjaciół
Angażujące zabawy dla całej rodziny, jak i czas na wytchnienie dla rodziców
Bezpieczeństwo dla małych uczestników
Kompleksową obsługę przed, po i w trakcie przyjęcia
Piękne wspomnienia i niezapomniane dziecięce emocje

tematyczne urodziny dla dzieci Kraina Lodu

Co wyróżnia nasze urodziny dla dzieci od innych?

Nasze mocne strony to:

Realizacja marzeń i nietypowe urodziny

Stawiamy na to, żeby urodziny dziecka zadowalały małego jubilata i jego rodziców. Bez szablonów i utratych ścieżek. Ofertę urodzinową tworzymy od podstaw dla każdego dziecka, aby spełnić jego marzenia. W ten sposób powstają nietypowe urodziny, które zapadają w pamięć jubilata i gości.

Menu na urodziny dla dzieci

Menu na urodziny dla dzieci komponujemy tak, by zawierały jak najmniej alergenów. Oprócz słodyczy proponujemy zdrowe przekąski. Swoim wyglądem przyciagają uczestników oraz nawiązują do charakteru imprezy. Nie trzeba się zastanawiać co zrobić do jedzenia. Przygotujmy także ciepłe dania, które znikają w mgnieniu oka.

Atrakcje dla dzieci i animacje

Wszyscy, którzy tworzą wydarzenie to osoby kochające dzieci. Do każdej imprezy podchodzą z pasją i zaangażowaniem. To dzięki nim i zaproponowanym przez nich aktywnościom przyjęcia dla dzieci należą do udanych i niezapomnianych. Urodziny dla dzieci z nietuzinkowymi atrakcjami wyróżnia je i samego jubilata.

Słodki stół z wypiekami w stylu harrego pottera

Im więcej czasu na przygotowania, tym bardziej udana impreza urodzinowa.

Nie czekaj do ostatniej chwili. Napisz do nas

Menu