Obsługa

Zwroty

Na zwrot towaru bez podania przyczyny jest 14 dni od momentu odebrania towaru. Odstąpienie od umowy można złożyć e-mailowo lub pisemnie korzystając z naszego formularza bądź własnego. Formularz dostępny jest tutaj. Zwracamy wszystkie otrzymane płatności, w tym koszty dostawy towaru, z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia przez nas oferowany. Państwo ponoszą tylko bezpośrednie koszty zwrotu towaru (czyli przesłania go do nas). Prosimy o kontakt przed wysłaniem do nas towaru – podamy adres do zwrotu (jest on uzależniony od tego jaki produkt Państwo zakupili)

Reklamacje

Reklamacje mogą być przesyłane pisemnie na adres Łódź, 94-250, ul. Siewna 15 lok. 101 lub mailowo na adres: biuro@homeevents.pl
W reklamacji prosimy o podanie następujących informacji: imienia i nazwiska kupującego, adresu do korespondencji, adresu e-mail, rodzaju reklamowanego towaru, daty zakupu towaru, opisu wady, daty spostrzeżenia wady towaru, preferowanego sposobu powiadomienia o rozpatrzeniu reklamacji. Wraz ze składaną reklamacją zaleca się przesłanie reklamowanego towaru. Nieprzesłanie towaru może utrudnić lub uniemożliwić rozpatrzenie reklamacji.Prosimy o kontakt przed wysłaniem do nas towaru – podamy adres do reklamacji (jest on uzależniony od tego jaki produkt Państwo zakupili)

Wymiana

Dostarczone produkty można wymienić na inne, bądź dokonać wymiany koloru w ciągu 14 dni od momentu otrzymania towaru. W przypadku dłuższego okresu, towar nie może mieć znamion użytkowania. Koszt wysyłki przedmiotu w obie strony ponosi kupujący. Prosimy o kontakt przed wysłaniem do nas towaru – podamy adres do zwrotu (jest on uzależniony od tego jaki produkt Państwo zakupili)

Płatności

Przelew dowolny:
Piotr Schwarz
Nest Bank 57 1870 1045 2078 1275 1057 0001

Płatność za pobraniem (przy odbiorze)

Przelew online za pomocą serwisu Dotpay
Szybkie przelewy bankowe
Płatność kartą płatniczą, bądź kredytową.

Dostawa

W zależności od wybranych produktów proponujemy Państwu różne formy wysyłki, które będą widoczne w momencie składania u nas zamówienia. Najczęściej dostępne to:

Paczkomaty InPost
Czas dostarczenia – dwa dni od nadania (D+2). Przesyłki paczkomatowe nadajemy 3 razy w tygodniu.

Kurier DPD
Adresat otrzyma przesyłkę w następnym dniu roboczym po dniu nadania (D+1). Kurierem “DPD” wysyłamy codziennie.

Dane firmy

Sklep internetowy homeevents.pl prowadzony jest przez firmę: Piotr Schwarz, ul. Siewna 15 lok. 101, 94-250 Łódź. Nip: 7272633881, Regon: 363974880

Nr konta Nest Bank 57 1870 1045 2078 1275 1057 0001


Odbiór osobisty towaru oraz zwroty: ul. Maratońska 57a, 94-102 Łódź

0
Menu