akcesoria podróżnika i mapa

Wypełniaj swoje życie przygodą, a nie rzeczami. Miej historie do opowiadania, a nie rzeczy do pokazywania.

Elementy gry na tle mapy

Kiedy miasto lub okolica zamienia się w planszę do gry, a polami stają sie punkty na mapie, które trzeba odnaleźć, wtedy mamy do czynienia z grą terenową. W punktach trzeba wykonać zadania do nich przypisane. Czasem trzeba coś pozbierać po drodze, czasem trzeba pstryknąć parę zdjęć, a czasem pogłówkować i złamać kilka szyfrów.

Zajmujemy się organizacją gier dla firm i klientów indywidualnych; dla dorosłych i dla dzieci; dla klientów i pracowników; dla turystów i tubylców; dla rowerzystów i wędrowców. Dla każdego! Piszemy scenariusze od początku do końca i wymyślamy kreatywne zadania dla uczestników. Angażujemy lokalnych przedsiębiorców i wykorzystujemy uroki miejsca rozgrywki.

W zależności od zamówienia tworzymy gry wykorzystujące najnowsze technologie i aplikacje lub zupełnie offline - korzystając jedynie z mapy. Naszym obszarem jest Łódź i województwo.

Temat gry może być dowolny. Zależy od celu jaki ma osiągnąć. Ty zamawiasz więc Ty wybierasz czego ma dotyczyć gra. My realizujemy wszystko z uwzględnieniem Twoich wymagań. Jeśli chcesz by gra była integrująca wymyślimy angażujące zadania dla grupy. Chcesz sie pobawić - zrobimy trasę z uwzględnieniem rozrywkowych przystanków. Chcesz bliżej poznać okolicę - my wybierzemy najatrakcyjniejsze turystyczne miejsca i barwnie opowiemy ich historie. Bo my po prostu uwielbiamy organizować gry.

Dla kogo przeznaczone są gry terenowe?

Dla rodziny i przyjaciół

Gra terenowa jest świetnym sposobem na nudę i wspólne spędzanie czasu. Zadania są angażujące i dają uczestnikom możliwość wykazania się sprytem, logiką, wiedzą lub zręcznością.

Dla pracowników firm i korporacji

Wpólne rozwiązywanie zadań i odczytywanie wskazówek wspaniale integruje pracowników. Dodatkowo pozwala zaobserwować role kształtujące się w grupie, co umożliwia wykorzystanie tego potencjału w firmie.

Dla producentów i usługodawców

Gra terenowa to również sposób na promocję produktów lub usług. W treść gry można wpleść zadania pokazujące ich właściwości i zastosowanie. Wszystko to skierowane do odpowiedniej grupy odbiorców.

Jak można wykorzystać grę terenową?

Gra jako pomysł na:
- organizację urodzin,
- wieczór panieński lub kawalerski
- zwiedzanie miasta i okolicy
- integrację pracowników
- promocję produktu lub usługi
- promocję miejsca
- koleżeński wypad na miasto
- rodzinną aktywność turystyczną

Żarówka z dymkami

Sprawdź nas

Możesz też dołączyć do zorganizowanej przez nas gry. Znajdź w kalendarzu

Menu