Wiek to jedynie liczba lat, ile Świat się Tobą już cieszy.

Ekskluzywny podświetlny bar

Chcesz wkroczyć w nową dekadę swojego życia w niecodzienny i oryginalny sposób. Marzysz, żeby była to impreza, na której pojawią się Twoi przyjaciele i będą się wyśmienicie bawić. To musi być wyjątkowe wydarzenie, na którym wszyscy będą rozkoszować się przepysznym jedzeniem i popijać finezyjne drinki. W dniu swoich urodzin pragniesz czuć się naprawdę wyjątkowo i żeby celebrowanie tego dnia wyróżniało się na tle innych imprez okolicznościowych.

Możliwe, że masz już jakieś wyobrażenie o planowanej imprezie, ale zupełnie nie wiesz jak się do tego zabrać. W natłoku codziennych obowiązków nie masz do tego głowy. A może masz już na swoim koncie organizacje kilku wydarzeń i przypominasz sobie, że nie pomyślałeś o wszystkim lub że teraz mogłyby wyglądać inaczej. To zupełnie naturalne jeśli zajmujesz się tym samodzielnie.

Twoja impreza może być wyjątkowa i nie musisz przygotowywać jej sam. Można ją dobrze zorganizować tak, żeby była niezapomniana dla Ciebie i zaproszonych gości. W dodatku możesz zupełnie nie zaprzątać sobie nią głowy, a mieć wszystko dopięte na ostatni guzik. Proponuję Ci skorzystanie z pomocy Event Managera, który zajmie się całością - od samego początku do samego końca. Taka osoba ma w swoim zespole specjalistów, którzy wspólnie opracują plan imprezy i wykonają wszystko zgodnie z założeniami. Profesjonalny organizator imprez będzie czuwać nad przebiegiem Twojego niezapomnianego wieczoru. Tobie pozostaje jedynie bawić się do rana.

Podejrzewasz, że nikt nie zrobi tego lepiej niż Ty? Możesz spać spokojnie. Zanim przystąpimy do planowania przeprowadzamy szczegółową rozmowę, żeby jak najlepiej zrozumieć Twoje potrzeby. W końcu płacisz nam za realizację swoich marzeń. My od siebie dorzucimy coś ekstra zaskakującego. Boisz się, że koszty przerosną Twoje możliwości? Niepotrzebnie, uprzedzamy Cię o wszystkich przewidywanych wydatkach już na etapie planowania.

Luksusowy bar z fotelami i pufami

Żaden lokal, który znajdziesz, żadna restauracja czy klub nie zaproponuje Ci tak bogatej oferty jaką może przygotować Event Manager wraz z zespołem specjalistów.

przekąski kocktailowe

Zapytaj mnie o ofertę

Jeśli chcesz poznać nasze propozycje na organizację Twojego urodzinowego przyjęcia Napisz do mnie

Menu