Piknik firmowy Łódź

Piknik to coś więcej niż posiłek na świeżym powietrzu.
To przyjemny stan umysłu.

Rozrywka na świeżym powietrzu, w gronie znajomych, z pysznym jedzeniem to nieodłączne elementy pikniku, które wpływają na dobrą zabawę. Każdy z nas chcę się czasem oderwać od natłoku obowiązków i zrelaksować się na zielonej trawce.

Pikniki firmowe tylko z pozoru wydają się banalne w organizacji. Jednak, aby wszystko się udało praca nad takim wydarzeniem to długie przgotowania i skrupulatne planowanie.

Dla nas organizacja pikniku firmowego to fraszka. Zapewniamy uczestnikom maksymalne bezpieczeństwo podczas korzystania z atrakcji. Zabezpieczamy całe wydarzenie na wypadek niepogody czy upalnego skwaru.

Nasze ponad 10-letnie doświadczenie w branży oraz stały monitoring nowości pozwala nam na dobór atrakcji zgodny z oczekiwaniami firmy, uwzględniając jej założenia budżetowe.

Eventy firmowe koordynujemy od samego początku do samego końca by na żadnym etapie łanucha przygotowań nie było rozczarowań. Pikniki firmowe, które organizuje nasza agencja eventowa to jakościowe wydarzenia dopięte na ostatni guzik.

pikniki firmowe łódź pikniki rodzinne lodz

Pikniki firmowe | Eventy firmowe | Imprezy integracyjne | Łódź

Wybór lokalizacji

Zgodnie z potrzebami klientów szukamy najlepszych miejsc na piknik firmowy.

Pyszny catering

Zaspokajamy kubki smakowe najróżniejszymi potrawami z uwzględnieniem charakteru imprezy firmowej oraz indywidualnych diet uczestników.

Atrakcje dla dorosłych

Zabawy nastawione na integrację lub z nutą rywalizacji konkurencje sprawnościowe. Dostosowujemy się do życzeń klientów i proponujemy zróżnicowaną rozrywkę.

Atrakcje dla dzieci

Tworzymy strefy, w których dzieci mogą się beztrosko bawić pod okiem najlepszych animatorów.

Indywidualny scenariusz

Mamy swoje ofertowe hity tematyczne, ale z chęcią opracowujemy dla naszych klientów koncepcję pikniku firmowego od podstaw. Nastepnie wdrażamy ją i urzeczywistniamy.

Bezpieczeństwo i jakość

Nie tolerujemy prowizorek i dbamy o każdy szczegół pod względem technicznym i estetycznym. Odpowiednio zabezpieczamy teren i chronimy uczestników pikniku.

piknik firmowy łódź

Piknik firmowy - Oferta 2020

>>Skontaktuj się z nami.<< Prześlemy najnowszą ofertę lub opracujemy nową - specjalnie dla Ciebie.

Menu