Plenerowe 60-lecie

Wspaniałe przyjęcie pod namiotem z okazji 60-tych urodzin zrealizowane na prywatnej działce. Do pięknej i spokojnej okolicy zjechała się rodzina i przyjaciele jubilata. Organizacja imprezy dla wyjątkowo zgranych gości, w wyjątkowej ciepłej atmosferze, była wyjątkowo przyjemna.

Motyw

Motywem przewodnim przyjęcia stały się kolory: szary i czerwony. Dodałam również odrobinę czerni i bieli. Styl przyjęcia był bardzo klasyczny. Chciałam uzyskać spójny i elegancki wygląd w męskiej odsłonie.

dekoracje stołu na 60 urodziny

Kwiaty

Dekoracje florystyczne miały za zadanie wprowadzić element koloru do całej aranżacji.  Żeby było ciekawiej każda kompozycja na stole składała się z innych kwiatów. Dobór był bardzo klasyczny - goździki, gerbery i róże - wszystkie idealnie czerwone. Zmieszałam je jedynie na bufecie w dwóch wyższych bukietach. Niskie kwiaty to bardzo dobre rozwiązanie na przyjęciach siedzących. Nie utrudniają kontaktu wzrokowego z innymi gośćmi.

nakrycie stołu na urodzinyczerwona dekoracja stołu na urodziny, na walentynki
czerwone kwiaty na stolesłodki stół, słodki bufet, stół deserowy

Menu okolicznościowe

Goście zostali zaproszeni przez jubilata na obiad. Poczęstunek rozpoczął się od przepysznego pate. Następnie chłodnik buraczkowy, który był strzałem w dziesiątkę, gdyż w dniu imprezy panował 30-stopniowy upał. Danie główne składało się z dorsza w pomidorach lub sakiewki schabowej - do wyboru. Goście bardzo chwalili również puree ziemniaczane z dodatkiem parmezanu. Całość dopełniła lekka sałata z sosem winegret.

Na deser goście zjedli tort śmietanowy z czekoladowym drippingiem. Dodatkowo mogli kosztować przeróżnych słodkości w formie monoporcji.

Po obiedzie na stołach nie zabrakło przekąsek finger-food.

Wieczorne leczo dodało uczestnikom przyjęcia sił po wyczerpującym upale.

Największym entuzjazmem gości cieszyło się zimne piwo z "kija" czyli nalewaka. Rollbar z chłodnym trunkiem to było coś czego wszyscy potrzebowali w tak upalny dzień.

pate pan kanapka catering
pan kanapka finger food catering
tort dripping czekoladowy

Atrakcje

Częścią rozrywkową zajęli się sami goście. Rodzina i przyjaciele jubilata okazali się bardzo umuzykalnioną rodziną i samodzielnie zorganizowali karaoke, w którym wszyscy chętnie wzięli udział.

Ja z kolei zadbałam o to, żeby goście mogli bawić się do późnego wieczora bez względu na chłód. Mimo upału, który panował w ciągu dnia, po zmroku kocyki okazały się potrzebne. Oświetlenie w formie girlandy żarówkowej oraz świece umilały gościom celebrowanie tej rodzinnej uroczystości do późnych godzin nocnych.

koce na przyjęcie
płyn do dezynfekcji na imprezę
0
Menu