Imieniny z gracją

Dekoracja przyjęcia living coral - kolor roku 2019

Przyjęcie z okazji imienin Grażyny zostało zorganizowane na tarasie przylegającym do ogrodu. Motywem przewodnim przyjęcia stał się kolor roku Living Coral. Inspirację do wyboru materiałów stanowiło imię solenizantki. Imię Grażyna pochodzi od słowa "gracja", stąd wszystkie elementy zostały dobrane tak, by podkreślić kobiecy charakter przyjęcia.

Kolor roku 2019 living coral dekoracje

Pod dachem tarasu zostały podwieszone ledowe lampki, na których zawisły białe i koralowe lampiony. Wieczorem razem z zapalonymi świecami na stole wyglądały pięknie.

Dekoracja stołu kolor roku 2019 living coral i złoto
dekoracja stołu kolor roku 2019 biel living coral koral i złoto

W dodatkach na stole oprócz koloru koralowego pojawiło się złoto. W wysokich wazonach znalazły się kompozycje z lilii, które solenizantka uwielbia. W mniejszych wazonach - bukiety z kwiatów sezonowych.

Poczęstunek

Bufet z lemoniadą i wodą truskawkową Living Coral kolor roku 2019

W większości gospodarze sami zadbali o jedzenie dla gości. Podano chłodnik oraz najróżniejsze potrawy z grilla. My zajęliśmy się napojami i deserem. W szklanych słojach z kranikiem znalazła się woda truskawkowa z owocami oraz lemoniada. Po grillowej uczcie podaliśmy babeczki, które wyglądem nawiązywały do przyjęcia - koralowe kwiaty.

Największym powodzeniem cieszyły się jednak nalewki samodzielnie sporządzane przez solenizantkę. 🙂

 

lemoniada i woda truskawkowa w słoju z kranikiem
babeczki kwiaty living coral kolor roku 2019

Obejrzyj inne nasze imieninowe realizacje:

Zachęcam Was do śledzenia social mediów, gdzie dzielę się z Wami ciekawostkami, inspiruję i prezentuję nowoczesne rozwiązania eventowe.

FB: @Anna Schwarz Home Events

Instagram: @anna_schwarz_events

Pinterest: @Anna Schwarz Home Events

LinkedIn: Anna Schwarz Events

0
Menu