Luksusowe przyjęcia w przestrzeni Hotelu Warszawianka

Hotel Warszawianka

    Hotel Warszawianka to jedno z bardziej ekskluzywnych miejsc, w których byłam.  Ze znanych mi lokalizacji zdecydowanie stoi na podium. Nie będę pisać informacji, które możecie znaleźć na stronie hotelu. Podzielę się za to swoimi odczuciami i uwagami.

     Zacznę od tego, że w hotelu można zorganizować prawie wszystko. Budynek jest wszechstronny i ogromny. Mieści w sobie sale kongresowe, szkoleniowe i konferencyjne, sale dla dzieci, aqua park ze SPA, siłownie, night club z kręgielnią i kilka restauracji. Oprócz tego hotel ma piękny zielony teren dookoła z dostępem do plaży i własną przystań nad Zalewem Zegrzyńskim. Kiedy przechadzałam się po budynku, jak i wokół niego, wyobraźnia podpowiadała mi wykorzystanie poszczególnych pomieszczeń. Należy jednak podkreślić luksusowy charakter wydarzeń, które miałyby się tu odbywać. Co za tym idzie, cenowo nie będzie dostępny dla każdego. Jednak z moich obserwacji wynika, że każda wydana złotówka w tym hotelu jest tego warta. Obsługa jest niezwykle kompetentna i profesjonalna. Hotel jest przyjazny dzieciom i zwierzętom. Na korytarzach mijali mnie uśmiechnięci i życzliwi pracownicy. Każdą nasza prośbę realizowano bez mrugnięcia okiem. A co najważniejsze, wszystko wygląda dokładnie tak, jak to prezentują zdjęcia i filmy. Nie ma żadnego przekłamania w tym, co widnieje na stronie, a rzeczywistością, co niestety często się zdarza w innych hotelach.

Jakie imprezy warto robić w Warszawiance?

     Przede wszystkim to idealne miejsce do wyjazdów integracyjnych. Dostęp do własnej przystani i plaży daje wiele możliwości. Czartery i skutery to tylko jedna z opcji. Teren sprzyja rekreacji i aktywnemu spędzaniu czasu podczas gier zespołowych: koszykówce, siatkówce itp. Wieczorem na uczestników czeka kręgielnia i Club 77. Rano dla tych zdyscyplinowanych dostępna jest siłownia, dla tych mniej – SPA, sauny czy kąpiel w Aqua Parku. Myślę, że w takim miejscu integracja pracowników nabiera sensu bo praktycznie wszystko jej tu sprzyja.

     W drugiej kolejności polecam wykorzystanie terenu zielonego i plaży na bankiet lub wesele. Coraz bardziej popularne są wymienione imprezy właśnie w plenerze. To miejsce jest do tego idealne. Na terenie hotelu jest jeszcze Miasteczko Piknikowe. To miejsce przypomina taką skansenową osadę. Dlatego bardziej polecałabym je na imprezy w stylu słowiańskim niż na eleganckie plenerowe wesele. Zaznaczyć jednak muszę że nawet jak na słowiańskie spotkanie Miasteczko dysponuje wszystkim co potrzeba. Jest miejsce na grill, ognisko i bar. Wszystko pod dachem ze strzechy.

     Nie mogłabym zakończyć wpisu, gdybym nie wspomniała o tym, że dla dzieci Warszawianka to istny raj. Hotel stworzył przestrzeń o nazwie Kiddos, która jest w 100% poświęcona dzieciom. Uwaga! Nie mają do niej wstępu rodzice! Dzieci pozostają tu pod opieką animatorów. Dlatego, podczas gdy dzieciaki bawią się na przyjęciu, rodzice mogą skorzystać z chwili wytchnienia w lobby barze.

     Jeśli natomiast miałabym być krytyczna z czymkolwiek to zażyczyłabym sobie fanaberii w postaci salonu kosmetycznego i stylisty fryzur dostępnego na miejscu. Skąd taka zachcianka? Ano stąd, że hotel oferuje również organizację ślubu na jego terenie. Niestety sam budynek położony jest w Jachrance. Jest to maleńka mieścinka nad jeziorem. Najbliższe większe miasto to Serock. I to tu musielibyśmy szukać profesjonalnego fryzjera i kosmetyczki. Blisko jest jeszcze do Warszawy, która z pewnością ma profesjonalne zasoby, ale to kolejne kilometry. Co prawda SPA oferuje paniom manicure i pedicure, ale o wizażu już nie ma mowy. Dlatego para młoda wraz z rodzicami i świadkami musiałaby się pofatygować z hotelu kilkanaście kilometrów do miasta, żeby do niego wrócić na ślub i wesele. Jest to oczywiście do zrobienia, ale stanowi pewnego rodzaju uniedogodnienie. Więcej negatywów nie zauważyłam.

Podsumowując Hotel Warszawianka to marzenie każdego Event Managera. Zapewniają praktycznie wszystko co jest potrzebne do zorganizowania przyjęcia. Wszystko i wszyscy ułatwiają tu pracę. Każdy kto organizuje tu imprezę, czy dla siebie czy dla klienta może być pewny udanego wydarzenia. Wszystko warte jest swojej ceny.

Sam hotel możecie sobie podejrzeć na kanale:  https://www.youtube.com/channel/UCLx0ywVNhP106pHPw5IsSHA/videos

Zobacz jak realizuje się luksusowe przyjęcia w Hollywood.

 

Menu