organizacja ślubu i wesela

Nie jest ważne dokąd zmierzasz, ale z kim podróżujesz

Dopingujemy Wasze marzenia

Wiemy, że chcecie, aby dzień Waszego ślubu wyglądał niepowtarzalnie, oddawał charakter Was samych i zachwycał gości. Z pewnością tak będzie jeśli tylko Wy i nasza agencja ślubna połączymy siły i zaplanujemy wspólnie Wasz wymarzony dzień. Każde wydarzenie ma swoje odmienne potrzeby. Każda para ma inne wyobrażenie o swoim wielkim dniu. Dlatego cały nasz zespół kreuje przyjęcia, które są jedyne w swoim rodzaju i spełniają marzenia Pary Młodej.

Oszczędzamy Wam pomyłek

Możliwe, że byliście już uczestnikami wielu ślubów i wesel. Obserwowaliście różne niepowodzenia i sytuacje, których chcielibyście uniknąć w dniu Waszej uroczystości. To zupełnie normalne, że wypadki się zdarzają jeśli nie ma się wprawy w organizacji tego typu uroczystości. Organizacja wesel może spędzać sen z powiek, zwłaszcza zapracowanym Młodym Parom.

Tort z dekoracją jak kora brzozy
//homeevents.pl/wp-content/uploads/2021/12/Przyjecie-782.jpg

Keep Calm

Ale w dniu Waszego ślubu nie musi tak być. Domyślacie się pewnie, że my mamy wystarczająco dużo doświadczenia, żeby unikać tego co się nie sprawdza i proponować Wam tylko korzystne rozwiązania. Organizacja ślubów z naszym udziałem minimalizuje ryzyko wystąpienia wpadek i problemów. Wasze przyjęcie i ślub możemy zaplanować i zrealizować od początku do końca. Możemy również zorganizować tylko te elementy, w których będzie Wam niezbędna nasza pomoc. Macie pewność, że wszystko razem zagra, bo nad pracą wykonawców czuwa certyfikowany Wedding Planner, czyli konsultant ślubny.

Można nam zaufać

I nie wierzcie w mity, że konsultant ślubny i jego pomoc są zarezerwowani tylko dla majętnych. Nie dajcie się złudzeniu, że wedding planner przejmuje kontrolę nad przygotowaniami bez porozumienia z Wami. Nic bardziej mylnego. Spełnianie Waszych marzeń jest dla nas priorytetem. Uwielbiamy realizować śluby z rozmachem, ale kochamy także urocze spotkania w gronie najbliższych.

Dla nas wszystko jest możliwe

Nie znosimy słów "Nie da się" i robimy wszystko, żeby się dało. Śledzimy trendy. Jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi nowinkami z branży zarówno ślubnej jak i eventowej. Słuchamy Was uważnie i scenariusz Waszego ślubnego dnia kreujemy tak, żeby pasował Wam jak but na stopie Kopciuszka. Organizacja ślubów to nasza pasja,

Co sprawia, że warto z nami współpracować?

Wartości, którymi się kierujemy.

Szacunek

Szanujemy Was, Wasz czas i pomysły. Jesteśmy prawdomówni i konkretni. Doradzamy narzeczonym zgodnie z naszą najlepszą wiedzą. Ostateczne wybory zostawiamy zawsze naszym klientom. Cenimy sobie ich zaufanie, ale zdajemy sobie sprawę, że na nie trzeba zapracować.

Transparentność

Udzielamy Wam pełnej informacji o kosztach, prowizjach czy rabatach. Nie ukrywamy przed Wami niczego i szczerze pokazujemy Wam nad czym pracujemy w danym momencie. Macie pełen wgląd w naszą pracę. Działamy uczciwie i nie boimy się Waszych pytań.

Ciężka praca

Większość przygotowań stoi po naszej stronie. Wiemy jak ważne są estetyka i atrakcje, ale bierzemy na siebie całą logistykę. Owszem ustawiamy ładne świeczniki, ale wcześniej planujemy, kosztorysujemy i robimy cała masę czynności, żeby Wasz wymarzony dzień przebiegał sprawnie.

//homeevents.pl/wp-content/uploads/2021/12/Projekt-bez-tytulu1.png

Jak wygląda współpraca z Wedding Plannerem

Krok po kroku

Krok 1

Wysyłacie do nas tzw. brief, czyli opisujecie po krótce swoje pomysły i potrzeby, planowaną datę i liczbę gości. W mailu do nas napiszcie wszystko, co uważacie za istotne do stworzenia idealnej oferty. Organizacja wesel to nasza domena, ale z Waszymi wskazówkami jesteśmy w stanie stworzyć plan doskonały!

Krok 2

W niedługim czasie nasza agencja ślubna wyśle do Was odpowiedź z propozycją. W ofercie będzie też zawarty przykładowy cennik. Jeśli nasza propozycja jest bliska Waszym upodobaniom i możliwościom, wedinng planner spotka się z Wami w celu doprecyzowania szczegółów przyjęcia.

Krok 3

Po spotkaniu otrzymacie pełną propozycję wraz z wyceną. Jeśli plan imprezy maluje się pięknie następuje moment podpisania umowy. Rozpoczynamy realizację wydarzenia.

Na początku potrzebne jest słowo, żeby później rozumieć się bez słów

>Napiszcie do nas <

//homeevents.pl/wp-content/uploads/2019/02/wedding-wąski.jpg

Menu