Nie można kupić szczęścia, ale można wypić herbatę, a to właściwie to samo

Wszyscy potrzebujemy odpoczynku, przyjaciół i czegoś smacznego co wprowadzi nas w dobry nastrój po pracowitym dniu.

Żyjemy tak szybko, że herbatę parzymy z torebki. Czasem dolewamy zimnej wody, żeby ją szybciej wypić. Częściej jednak wybieramy kawę, żeby znajdująca się w niej kofeina jeszcze bardziej zwiększyła naszą produktywność.

Ale możemy dokonać drobnych zmian, dzięki którym nasze życie będzie spokojniejsze. Sposób na to znaleźli Brytyjczycy, którzy od wielu lat kultuwują swoje codzienne Tea Time.

Nauczymy Państwa korzystać z ich dorobku by zadbać o siebie i o relacje z przyjaciółmi w tym zaganianym świecie.

//homeevents.pl/wp-content/uploads/2021/01/tea-2519551_1280.jpg

Warsztaty firmowe | Warsztaty dla firm | Afternoon Tea | Łódź

Jak oni na to wpadli?

Krótka wzmianka o historii przyjęć Afternoon Tea i co takiego jest w tych spotkaniach, że organizują je najbardziej prestiżowe hotele w Londynie. Postaramy się też odpowiedzieć na pytanie jak nasza kultura może się wzbogacić korzystając z doświadczenia mieszkańców wysp.

Degustacja herbat wszelakich

Choć brytyjczycy na Afternoon Tea nie uznają innej herbaty niż czarna, my nie będziemy odbierać Państwu tej przyjemności by delektować się różnymi smakami. A nawet damy Państwu możliwość skomponowania własnych mieszanek.

Nowe umiejętności

Na zdobywanie nowych umiejętności nigdy nie jest za późno. W ramach warsztatów zadbamy o to, by potrafili Państwo: przygotować wytrawny poczęstunek; zaparzyć samodzielnie skomponowaną herbatę; stworzyć kompozycje florystyczne w porcelanie; a nawet samodzielnie ją zaprojektować

Praktyka czyni mistrza

Spotkamy się wszyscy na przyjęciu Afternoon Tea, żeby przećwiczyć zdobyte umiejętności oraz zrelaksować się po warsztatach

Dobre maniery są dziś w cenie

Poznacie Państwo zasady picia herbaty, które powinien znać każdy. Dowiedzą się Państwo jak uniknąć kłopotliwych sytuacji i co zrobić by inni czuli się dobrze w Państwa towarzystwie.

Small Talk - Big Ideas

Improwizowane rozmowy w języku angielskim kształcą umiejętność swobodnego nawiązywania międzynarodowych kontaktów. Będą mieli Państwo możliwość szlifować swój język pod okiem lektora.

//homeevents.pl/wp-content/uploads/2021/01/wood-3158695_1280.jpg

Warsztaty firmowe - Oferta 2021

Zapraszamy Państwa do skorzystania z jedynej takiej oferty w kraju.

0
Menu