bal maturalny w Łodzi

Studniówka | Łódź

Zdjęcia warte są tysiące słów, lecz wspomnienia są bezcenne.

//homeevents.pl/wp-content/uploads/2019/10/girl-3718537_1280.jpg//homeevents.pl/wp-content/uploads/2019/10/boy-2420289_1280.jpg

Zarówno rodzice, jak i nauczyciele chcą by ten dzień był dla uczniów wyjątkowy. Dla młodzieży studniówka jest pierwszym, tak ważnym wydarzeniem w życiu. Rozmowy i myśli nastolatków krąża wokół tej uroczystości. Wszystkim zależy na tym, by na myśl o niej przywoływane były same miłe wpsomnienia. To oczywiste.

Niestety czasem zdarzają się elementy balu, które zostaja zupełnie zapomniane lub ich organizacja pozostawia wiele do życznia. To zupełnie normalne. Przeładowany program dydaktyczny, zbyt duża ilość papierkowej pracy i przygotowania do matury sprawiają, że osoby wyznaczone do przygotowania uroczystości są obarczone zadaniami ponad ich siły.

Dlatego wychodzimy naprzeciw i proponujemy kompleksową organizację całej uroczystości, tak by odciążyć dotychczasowych gospodarzy. Dbamy o każdy element przyjęcia tak, by wywoływać niezapomniane wspomnienia u młodzieży oraz wzruszenie u rodziców i nauczycieli.

By zrealizować studniówkę, która bedzie odpowiadała oczekiwaniom i spełniała marzenia współpracujemy z dyrekcją, wychowawcami, radą rodziców i samorządem uczniowskim. Poznajemy wymagania oraz uwzględniamy je przy budowaniu programu imprezy. Robimy to wszystko uwzględniając założenia budżetowe przeznaczone na ten cel. Staramy się utrzymywać jak najlepszy współczynnik ceny do jakości.

Żadna oferta na rynku nie odpowiada tak dobrze na specyfikę takiej uroczystości jak studniowka. Nie jest to ani impreza firmowa, ani przyjęcie weselne. Studniówka rządzi się swoimi prawami, które my znamy i realizujemy ku zadowoleniu szerokiego grona.

//homeevents.pl/wp-content/uploads/2019/10/prom-2205139_1280-1.jpg

W RAMACH WSPÓŁPRACY OFERUJEMY:

Dobór lokalizacji lub dostosowanie gmachu szkoły na potrzeby uroczystości;
Naukę choreografii poloneza i walca z instruktorem;
Opracowanie scenariusza uroczystości i dobór atrakcji;
Tematyczną stylizację uroczystości;
Zapewnienie usług foto i/lub video;
Zapewnienie oprawy muzycznej i światła;
Posiłki zgodne z zapotrzebowaniem;
Ochronę na czas trwania imprezy
Kompleksową obsługę przed, po i w trakcie uroczystości;
Piękne wspomnienia i niezapomniane emocje

//homeevents.pl/wp-content/uploads/2019/10/prom-4035992_1280.jpg

Dowiedz się więcej

Poproś nas o szczegółową ofertę lub umów się na spotkanie. Kontakt do nas znajdziesz tutaj

Menu