18stka Weroniki

Dekoracja ciepłego bufetu

Przestrzeń

Jubilatka chciała świętować swoje osiemnaste urodziny z rodziną. Dostaliśmy do dyspozycji piękny teren w Konstantynowie Łódzkim. Na jego obszarze postawiliśmy halę namiotową z podłogą, w której umieściliśmy okrągłe stoły dla 40 gości.

przyjęcie plenerowe

W sąsiadującej do hali altanie zorganizowaliśmy bufet z ciepłymi daniami oraz zimne przekąski. Jubilatce zależało na pysznym jedzeniu dlatego na etapie planowania najwięcej czasu poświęciliśmy na kreowanie odpowiedniego menu.

bufet w ogrodzie garden party
garden party bufet
przyjęcie plenerowe pod namiotem

Akcenty

Dekoracje miały być oszczędne, bez zbytecznego przepychu. Zastosowaliśmy jedynie akcenty kolorystyczne w ulubionych barwach jubilatki - różowym złocie i mięcie. Podstawę stanowiły biel i czerń, które pojawiły się na meblach i bufecie. Na okrągłych stołach dodaliśmy świece, żeby dopełnić motyw kolorystyczny. Na papierowych lampionach zawisły wstążki. Dodatkowo w hali na jednej ze ścianek podwiesiliśmy tematyczne dekoracje, na tle których goście robili sobie pamiątkowe zdjęcia z jubilatką.

papierowe lampiony ze wstążkami
różowe złoto - dekoracje
dekoracja stołu różowe złoto
dekoracja namiotu różowe złoto

Dzieci

Cała impreza miała charakter bardzo rodzinny. W przyjęciu uczestniczyły też dzieci. Zapewniliśmy im dmuchańca do skakania z elementami toru przeszkód. Zadbaliśmy również o ich bezpieczeństwo. Teren zabawy został oddzielony specjalnymi bramkami od stawu, który znajdował się na obszarze przyjęcia.

Atrakcje dla dzieci
Atrakcje dla dzieci
Atrakcje dla dzieci
0
Menu