2. urodziny Lenki

Poczęstunek

//homeevents.pl/wp-content/uploads/2018/10/IMG-1748-filtr-kadr-2.jpg

Swoje drugie urodziny Lenka obchodziła w swoim domu z rodziną i kilkorgiem dzieci. Poczęstunek stanowiły głównie ciasta przyniesione przez najbliższych oraz bufet zimnych przekąsek zrealizowany przez pobliską restaurację. My zrealizowaliśmy słodką, tematyczną część w postaci torta, babeczek i ciasteczek. Motywem przewodnim przyjęcia była oczywiście sympatyczna Myszka Minnie.

//homeevents.pl/wp-content/uploads/2018/10/IMG-1747-wykadrowany-filtr-2.jpg

Babeczki zostały udekorowane na wzór sukienki Minnie i podane na paterze wykonanej z tektury - najbezpieczniejszej na przyjęcia urodzinowe dla dzieci.

Co się działo

Tor przeszkód z Minnie
Tor przeszkód z Minnie
Tor przeszkód z Minnie

Specjalnie dla małych uczestników został rozstawiony tor przeszkód. Zmontowaliśmy go w innym pomieszczeniu bezpośrednio przylegającym do jadalni, aby można było z niego swobodnie korzystać. Dwulatki z rezerwą podchodzą do proponowanych animacji dlatego postawiliśmy na zabawę nie ograniczającą spontaniczności dzieci, a rozwijająca dużą motorykę. Dla tej grupy wiekowej takie zabawy sprawdzają się znakomicie.

Tor przeszkód z Minnie
Tor przeszkód z Minnie
Tor przeszkód z Minnie

Tor przeszkód został dodatkowo wystylizowany, aby wpisać się w tematykę przyjęcia. Stworzyliśmy mini-moto-miasteczko, po którym poruszanie się ułatwiają zabawne znaki z Myszką Minnie.

Urodziny z Myszką Minnie

Lenka doczekała się również gościa - Myszki Minnie. Żywa maskotka pomogła jej pokonać tor przeszkód, pośpiewała i potańczyła kilka piosenek oraz uroczyście uczestniczyła przy dmuchaniu świeczek i degustacji tortu.

Trampolina Mickey

Po zjedzeniu smakołyków dzieci mogły skorzystać z trampoliny ustawionej w innej części domu, która również nawiązywała do bajki Disney'a.

 

Na pamiątkę dzieci dostały bańki mydlane z wizerunkiem Myszki Minnie.

Sprawdź inne nasze realizacje urodzin dla dzieci

oraz zapoznaj się naszą ofertą.

Menu